Úvod » Články a komentáře » zápasy

UŠ - Hustec

publikováno 01.05.2019

Tak jsem si před Velikonoci povzdechl, že už by jako po nich taky konečně mohla přijít nějaká ta naše kanonáda. A hele, ona je tu. Hustec na tom byl v tabulce jen o kousínek líp než my, takže Bohdan už dva týdny před zápasem kladl řečnický dotaz: Kdy, když ne teď? No na začátku to tedy vůbec na obrat v sezoně nevypadalo, natož na nějaký, co by stál za povšimnutí... Byli jsme líní, dávali hustým klukům moře místa a dělali taky moře chyb při bránění i zakončení. Zazdili jsme penaltu, překopli odkrytou bránu z metru a ještě si dovezli míč do té své. Takhle tedy reformní půle asi nevypadá... O přestávce však probudil svého psychologického génia Tom H., vyburcoval všechny tak, jako už dlouho ne, a jako by tu najednou stáli podzimní vítězní širáci, nikoli jejich neproduktivní jarní verze. Dlouze to popisovat nebudu. Jen řeknu, že jsme se proměnili v jakýsi modrý váleček, který za čtvrt hodinky poslal ambice hustoboyů v placatém stavu k vodě. Najednou nám nevadil jejich skvělý gólman, najednou jsme byli rychlí a přesní. Najednou jsme proměňovali tak intenzivně, až jsme si zlomili rekord v počtu nastřílených branek za jeden poločas. Heureka, jde to! Snad do příště nezapomeneme jak na to... UŠ - Hustec 7:2 (0:1) Šiří: Tom K. - Míra, Peťa, jaá - Tom H., Bohdan, Štěpán - Honza H., Andrej Ti, co se trefili do sítě soupeřovy: 3x Bohdan, 2x Andrej, Štěpa a Peťa Ti, co se trefili do sítě své: Štěpa, jaá Dnes to tedy byl opravdu den totální širé produktivity:))