Úvod » Články a komentáře » zápasy

ŠiŘí - Améby FC A

publikováno 26.11.2018

Včera se nejdřív Améby dlouho cukaly a nechtěli nám dát nic zadarmo a zároveň s tím jsme se i my rozjížděli spíše pomaloučku polehoučku, díky čemuž jsme se po několika náznacích šancí dostali do vedení až chvíli před půlkou, kdy jsme solidně zakombinovali a Gajaz trefil přesně jesle jinak spolehlivého mikroorganického brankáře.

Po přestávce jsme rychle přidali druhou trefu, pak vypadli z role, pročež černí snížili, no a následně jsme se proměnili v modré tornádo, které za 15 minut přidalo čtyři trefy.

S pocitem toho, že je hotovo, jsme sice nezlomné buňky něchali ještě snížit, ale to bylo vše.

Co to budu dlouze popisovat. Prostě jsme postoupili do čtyřky, jejíž nepokojné vody jsme opustili už dáááááááávno - na podzim 2011.

Senzační, po utrpení minulých let nečekané, na druhou stranu však pochopitelné díky širému mládí tvrdě se hlásícímu o slovo (Pro neznalé - naši ofenzivní benjamínci Andrej, Bohdan a Gajaz dali dohromady 33 ze 49 našich gólů a Tom K. byl po celý podzim opravdovou stěnou za našimi plecemi.) a konečně i zasloužené, neb jediní, kdo nás v téhle sezóně dokázali přehrát, byli rovněž postupující habetisti, jimž patří rovněž kratulace.

Haleluja! Jsme páni žampióni!

ŠiŘí - Améby FC A 6:3 (1:0)

My: Tom K. - Míra, Jenda, Peťa, jaá - Tom H., Štěpán, Bohdan - Gajaz, Honza

Naše trefy: Bohdan 3x, Gajaz 2x, Tom H.