Úvod » Články a komentáře » zápasy

UŠ - Avengers

publikováno 27.05.2018

Pokud v téhle sezóně prohrajeme, tak se většinou porazíme sami. Stejně jako dnes.

Nás devět, soupeři bez střídání.

V první půli z nás vlastně nic moc nevypadlo, je pár náznaků šancí, ale nic víc. K tomu chyby při bránění a o poločase to tak bylo o gól v náš neprospěch.

Po přestávce jsme přidali, ale moc dlouho jsme nebyli schopni proměňovat své šance a po několika propadnutích při bránění to tak bylo asi deset minut před koncem dokonce 0:4. To, že jsme v závěru během pár minut dali tři góly, už nic nemohlo změnit na tom, že si opět zahrajeme o udržení.

A teď ještě motivační slovo na závěr: Druhý poločas odhalil náš hlavní problém. My prostě momentálně nedokážeme do hry vložit to, co v nás opravdu je. Umíme to s míčem, ale opravdu s velkým nasazením nás jde do zápasu jen pár. To nás pak i nikam nepospíchající protivníci strčí do kapsy. To, že nedáme góly se stát může, ale musíme opravdu BOJOVAT, musí být CÍTIT, že na tom hřišti jsme - nemůžeme si po pěti minutách na hřišti stěžovat, že střídáme, my musíme chtít střídat, protože si po těch sprintech chceme odpočinout. Celý problém je jen v NAŠEM nasazení, v nás, v nikom jiném. Prohrát můžem zápas, kdy je nás sedm a dojdou síly, ale ne mač, kdy máme všechny výhody ve svých rukách. Musíme hrát víc týmově, důrazněji, silou. Když chceme a musíme hrát ofenzivně, tak musíme být celý zápas nalepení na protihráčích, ne být pět metrů od nich, a to všichni. Jinak se to k lepšímu nezmění...

UŠ - Avengers 3:4 (0.1)

Šiří: Tom K. - Tom H., Míra, Peťa - Štěpán, Honza H.- Bohdan, Dima, Andrej

Širopaličotrefovači: Štěpán, Bohdan, Dima