Úvod » Články a komentáře » zápasy

UŠ - Callida CS

publikováno 16.10.2017

Pátý zápas, po páté jiná sestava a opět jeden plejer hrající po víc než půl roce...

Lepíme to a lepíme. Nemoci, zranění, povinnosti, domov, práce a bůhví co ještě nám znovu a znovu brání v tom se komplet sejít a na naší hře je to prostě vidět.

Tuhle neděli jsme nehledě na absenci Štěpána a Honzy do zápasu vstoupili sebevědomě a po 15 minutách jsme vedli po Bohdanově a Dimových trefách už 3:1, leč Callidě jsme sami nabídli možnosti pro srovnání, kteréžto ochotně využila, tudíž to v poločase byla remíza.

Chvíli po přestávce nás do vedení dostal nezdolně makající Tomáš. Jenže pak jsme pohrdli dvěma tutovkami z bezprostřední blízkosti a tím jsme si zadělali na komplikace, které pro nás vyvrcholily v poslední pětiminutovce... Nejdřív jsme hloupě neubránili roh, no a nakonec nám modří vyfoukli chvilku před koncem i ten bodík.

I přes konečný neúspěch děkuju všem za nasazení svých více či méně trénovaných fyzických schránek, příště máme další šanci na výsledkový reparát.

UŠ - Callida CS 4:5 (3:3)

Šiří: Tom K. - Michal Odvárka, Svoboďák, Peťa - Tom H., Dima, Michal Jakubov - Bohdan

Ti plodní z nás: 2x Dima, Bohdan, Tom H.