Úvod » Články a komentáře » zápasy

UŠ - SOliver A

publikováno 28.09.2015

Hanbárna, hanbárna, hanbárna - jinak nejde dnešní výsledek hodnotit...

Do 54. minuty jednoznačný zápas proti soupeři, který šel od našeho posledního setkání výkonnostně neuvěřitelně dolů... V první půli nás ještě tu a tam zazlobil, ale v té druhé byl naprosto odevzdaný a ke konci vlastně ani nechtěl hrát.

V té době to po Kubově a Jirkově trefě bylo 2:0, a to jsme toho i v dost vlažném tempu ještě spoustu zahodili.

No a šest minutek před koncem Tom č. 1, tedy Katz, špatně odhadl střelu zdálky a bylo to jen o gól. No a v 60. minutě Tom č. 2, tedy Hazlbauer, vložil pod nešťastným úhlem nohu do na bránu zbůhdarma nakopnutého míče a obloučkem ho poslal do vinglu za zcela bezmocného Toma č. 1 (Sv. Václav měl dnes asi nějaký nevyřízený účet se svatým Tomášem, vezmeme-li v potaz, že ani Tom č. 3, tedy Svoboda, nic netrefil, byť šance měl...). No a okamžitě potom přišel závěrečný hvizd a my tak akorát, de facto neutahaní a nezpocení, mohli jen kroutit hlavami nad tím, co jsme to vyvedli...

No co, vybrali jsme si parádní kiks, příště musíme zase naplno zabrat a napravit ho.

UŠ - SOliver A 2:2 (1:0)

Širé trefy, co nakonec nic neřešily: Kuba, Jirka

Ti, co se musí široce stydět: Tom Katz - já, Míra - Kuba - Tom H., Ondra, Jirka, Tom Svoboda