Úvod » Články a komentáře » zápasy

UŠ - Rychlí banáni

publikováno 26.10.2014 (aktualizováno 28.10.2014)

Dnes jen stručně, ať to odpovídá břitkosti pozápasových pocitů.

My se k mači tak tak sešli (Jerry k tomu polozraněný, do branky nemohoucí, Pošťák pro zraněné stehno musel odstoupit ze hry ještě v první půli, Míra nemocný, Tom a Děda na dovče, zbytek zraněný či nezvěstný), soupeřů bylo jako much a evidentně věděli, oč jim jde. My na branku žlutých vystřelili asi dvacetkrát, banáni na tu naši tak osmkrát. My se opět i tentokrát infikovali chorobou zmetrunedavackou, naši protivníci měli oproti tomu plejera, který byl schopen i z mizerných pozic trefit precizně. My drželi míč většinu mače, kombinovali, soupeři nakopávali a spoléhali se na několik dobrých individualit ve svém středu a stačilo jim to. Naše závěrečná hrubka v rozehrávce jim pak přinesla všechny body a nám pocit aspirující na frustraci roku.

Teď to máme jasné, pro udržení je nezbytné z posledních tří mačů získat 4 body, pořád to ale máme ve svých rukou.

Tome, Míro, Dědku, příště je vás třeba! A pokud byste se vyléčili, tak i vás, Kubo a Pošťáku!

UŠ - Rychlí banáni 2:3 (0:0)

Širá sestava: Ondra Pouštěč - Vláďa Neprostřelovač, Milda Zahazovač - Honza Odstupovač - Peťa Přecejentrefovač, Jerry Sebeobětovač, Jirka Gólusevyhýbač, Tomáš Bohuželblběpřihrávač

Modré góly: 2 Peťa Kučera